KONST / Litografier / Färglitografi 9489347
nr 948 9347
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Bengt Lindström (1925-2008), 145/ 150, signerad, bladets mått: 70x53
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 mars 2015
kl 19:39:25
16/3 19:02:41
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström
nr 948 9347
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.000 kr |
måndag 16 mars 2015 |
16/3 19:02:41 | 1 | Vinnande bud |
Bengt Lindström